Letné wellness pobyty

01
júl 2018

Objavte čaro Belianskych a Vysokých Tatier , užite si leto spolu s nami vo Wellness Penzióne Ždiaranka . V prípade záujmu Nás neváhajte osloviť , ešte stále máme voľné kapacity na August. Pripravili sme si pre Vás obľúbený letný pobyt s polpenziou a využitím neobmedzeného wellness len od 35€ osoba/noc. V prípade záujmu rezervujte na penzion@zdiaranka.sk a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku. Tešíme sa na Váš záujem

Tatranský Wellness Penzión s celoročnou prevádzkou.

10
jan 2018

Príďte si vychutnať relax a krásu Belianskych Tatier knám do Penziónu Ždiaranka . V zimných mesiacoch Vás čaká výborná lyžovačka priamo za Penzionóm alebo 800m vzdialené stredisko Ski centrum Strednica . Ski centrum Bachledka , vzdialená 4km , kde sa pohodlne a bezplatne preveziete Ski busom . V letných mesiacoch Vás potešia nádherné túry , Belianska jaskyňa alebo chodník korunami stromov v Bachledke . Nesmieme zabudnúť na bazén , vírívku a fínsku saunu , ktoré sa nachádzaju priamo v Penzióne . Tešíme sa na Vašu návštevu.

31
dec 2017

Ďakujeme naším zákazníkom a obchodným partnerom za spoluprácu v tomto roku a prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov a úspešný nový rok 2018 .

Belianska Ľudová muzika- každý piatok

1
jún 2017

Srdečne Vás pozývame na ľudovú zábavu so živou muzikou v reštaurácií Penziónu Ždiaranka, ktorá bude organizovaná každý piatok od 18:00hod. Tešíme sa na Vašu návštevu :-)))

Ocenenie najlepšie hodnotený penzión

07
jún 2016

Ždiaranka získala ocenie najlepšie hodnotený penzión na portáli nášho partnera Zľava dňa :) Ďakujeme hlavne našim zákazníkom.

Grilovacia sezóna

07
jún 2016

V letných mesiacoch sme si pre vás pripravili novinku- grilované domáce špeciality na terase reštaurácie.