FacebookYouTube
SKEN

Vitajte v srdci Ždiaru

Príďte zažiť do nášho penziónu upokujúcu silu prírody Belianskych tatier a Spišskej Magury. Penzión sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar. Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde vás okúzli nielen panoráma Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál, laskaví majitelia a úžasný wellness s výhľadom na Tatranské štíty.

Srdečne Vás pozývame
Ubytujte sa u nás a zažite čaro Ždiaru
Kalendár podujatí LETO

V Ždiari sa na letnú sezónu veľmi tešíme. Snažíme sa totiž pre našich hostí pripraviť nezabudnuteľný letný program, ktorý bude plný zábavy, relaxu a úžasných spomienok.
Nie je tomu inak ani počas sezóny 2024. Chceme sa s vami podeliť o niektoré z akcií a podujatí, ktoré sme pre vás doteraz naplánovali a ešte plánujeme!

Rezervujte si pobyt v spojení s oddychom vo vírivke alebo bazéne , bohaté bufetové raňajky a večera formou menu :)

Viac
Pobytové balíky

Príďte si vychutnať prírodu , nechať sa uniesť výhľadom s wellnessu a načerpať tak energiu do ďalších dní k nám do Belianskych Tatier Vychutnať skvelé raňajky, obed alebo večeru v Reštaurácií .
Ak ešte nemáte, tak si rezervujte svoj termín IHNEĎ

Voľné termíny od DNES , leto! LASTMINUTE v cene od 55€ osoba/noc !
s raňajkami , večerou ,neobmedzene bazén , vírivka 10.00-21.00

Viac
Reštaurácia :

K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju zaručene nájdete. Pripravujú tu jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Taktiež si môžete vychutnať pri kávičke a koláčiku jedinečný pohľad na panorámu Belianskych Tatier.

Viac
Chalet Ždiaranka

Len pár krokov od penziónu Ždiaranka*** vyrástol pôvabný chalet, v ktorom to vonia drevom a novotou. Ubytovanie v chalete Ždiaranka (113 m2) pre 4-8 osôb s možnosťou doobjednať raňajky alebo polpenziu v penzióne Ždiaranka.

Viac
Napísali o nás:
"Krásne ubytovanie v nádhernom prostredí . Vybavená , čistá a komfortná izba . Výborný bazén v ktorom je možné si aj zaplávať , vynikajúca fínska sauna . Chutné jedlo"
"Zuzana"Prejdite sa po celom našom goralskom penzióne.

Virtuálna prehliadka