FacebookYouTube
SKEN

Vitajte v srdci Ždiaru

Príďte zažiť do nášho penziónu upokujúcu silu prírody Belianskych tatier a Spišskej Magury. Penzión sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar. Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde vás okúzli nielen panoráma Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál, laskaví majitelia a úžasný wellness s výhľadom na Tatranské štíty.

Srdečne Vás pozývame
Ubytujte sa u nás zažite čaro belianskych tatier . Prehľad najbližších voľných termínov : 28.2-2.3 (2-lôžková) , 5.3-8.3 (2-lôžková ) , 7.3-10.3 (2-lôžková s prístelkou )

Denné menu

Dnes: ŠT, 29. FEB 2024


  • Fazuľová polievka s údeným
  • Čevapčici, varené zemiaky, kyslá uhorka, horčica, cibuľa

Zajtra: PI, 01. MAR 2024


  • Goralská zočorka
  • Granadír, cvikla


Cena denného menu je 6,- €.
Denné menu prosím hlásiť deň vopred na telefónnom čísle 052 449 80 77.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prejeme dobrú chuť.

Prehľad najbližších voľných termínov:

Príďte zažiť do nášho penziónu upokujúcu silu prírody Belianskych tatier a Spišskej Magury. Penzión sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar.

Prehľad najbližších voľných termínov :

28.2-2.3 (2-lôžková)
5.3-8.3 (2-lôžková )
7.3-10.3 (2-lôžková s prístelkou )
od 10.3

Viac
Chalet Ždiaranka

Len pár krokov od penziónu Ždiaranka*** vyrástol pôvabný chalet, v ktorom to vonia drevom a novotou. Ubytovanie v chalete Ždiaranka (113 m2) pre 4-8 osôb s možnosťou doobjednať raňajky alebo polpenziu v penzióne Ždiaranka.

Viac
Napísali o nás:
"Reštaurácia a z nášho pohľadu určite najlepšia v Ždiari. Na odporúčanie sme sem merali cestu z opačného konca Ždiaru, kde sme bývali a oplatilo sa. Vynikajúce jedlo za normálne ceny, veľmi pekné prostredie a milá a ochotná obsluha. Dá sa platiť aj kartou."
"Pavol"Prejdite sa po celom našom goralskom penzióne.

Virtuálna prehliadka